O pohár starosty SDH Velká Chmelištná

Hasičská soutěž v požárním útoku Velká Chmelištná 2019

SDH Velká Chmelištná, Vás zve v termínu 13.7. 2019 na 17. ročník hasičské soutěže v požárním útoku Velká Chmelištná 2019. Vzhledem k tomu, že máme zájem o zachování tradic u nás ve Velké Chmelištné a hlavně nám leží na srdci výchova nejmladších adeptů hasičského sportu, rozhodli jsme se uspořádat ve spolupráci s OSH Rakovník HS takto:
V dopoledních hodinách bude probíhat III.kolo okresní ligy mladých hasičů (mladší, starší MH) v požárním útoku pod názvem
„ O Drahuščin pohár“, ( dle pravidel Plamen, platných od 1.9. 2016). Rozvrh: 9:00-9:30 prezentace, 9:30 nástup, 10:00 start. (běží se dvě kola). Každému družstvu se počítá lepší čas pro hodnocení II. kola okresní ligy. Pro hodnoceni do soutěže „O Drahuščin pohár „, se časy obou kol sčítají !( V případě velkého množství přihlášených družstev se poběží jen jedno kolo.)
Po jejím ukončení a vyhlášení vítězů bude následovat HS v požárním útoku dospělých: „ O pohár starosty SDH Velká
Chmelištná“ takto : ( 11:00-11:45 prezentace, 11:45 nástup, 12:00 start.) Zúčastnit se mohou družstva mužská (na 2 dlouhé savice), ženská (na 2 dlouhé savice) i smíšená, (jako mužská). Pro dospělé startovné na částce 200,- Kč za mužstvo. Soutěž dospělých bude operativně upřesněna při nástupu dle počtu přihlášených družstev. (Útok se poběží bud‘ na jedno kolo, nebo na dvě. Počítat se bude družstvu vždy pouze lepší čas.) Propozice najdete na WWW. hasicivelkachmelistna. cz Celá akce bude zajištěna zdravotní službou a pro účastníky i návštěvníky bude k dispozici možnost občerstvení . Pro naše nejmenší chystáme opět (skákací hrad-zdarma) k odreagování se od zátěže ze závodů. Doufáme, že nám vyjde počasí a 17. ročník HS „ Velká Chmelištná 2019″ se vydaří a stane se krásnou oslavou hasičského sportu.
Přijměte tedy díky našim sponzorům a jménem pořadatelů srdečné pozvání do naši krásné obce.

Bohatá tombola

Petr Mareš
starosta SDH Velká Chmelištn

1