O pohár starosty SDH Velká Chmelištná

Hasičská soutěž v požárním útoku Velká Chmelištná 9.7.2022

HS v požárním útoku dospělých: „ O pohár starosty SDH Velká Chmelištná“

12:30 prezentace, 12:45 nástup, 13:00 start

Zúčastnit se mohou družstva mužská (na 2 dlouhé savice), ženská (na 2 dlouhé savice) i smíšená, (jako mužská). Pro dospělé startovné na částce 200,- Kč za mužstvo. Soutěž dospělých bude operativně upřesněna při nástupu dle počtu přihlášených družstev. Poběží se bud‘ na jedno kolo, nebo na dvě. Počítat se bude družstvu vždy pouze lepší čas.

Celá akce bude zajištěna zdravotní službou a pro účastníky i návštěvníky bude k dispozici možnost občerstvení .  Doufáme, že nám vyjde počasí a 20. ročník HS „ Velká Chmelištná 2022″ se vydaří a stane se krásnou oslavou hasičského sportu.

Propozice

Přihláška

Plakát HS 2022

Jménem pořadatelů jste srdečné zváni do naši krásné obce.

Michal Pátek & SDH Velká Chmelištná